• (Ankara) Temizlik Şirketi Rüya Temizlik, haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Ayrıca vardiyalı çalışma sistemi uygulayan işletmeler için 24 saat tam zamanlı çalışma veya vardiyalarına uygun çalışma saatleri uygulayabilmektedir.Ankara bölgesinde talep edeceğiniz tüm temizlik işleri için Ankara temizlik firması Rüya Temizliği arayabilir, en uygun fiyatla temizlik gerçekleştirebilirsiniz.

 • BOŞ EV İÇERİSİNDE ORGANİZASYON ve ÇALIŞMA: Boş Evinizin inşaat sonrası teslimatı yapıldıktan sonra bizi aramanız durumunda vereceğiniz bilgiler doğrultusunda telefon ile fiyatlandırma yapılabilmektedir. * Metrekareye orantılı olarak oluşturulacak ekip sayısı size belirtilir, belirlenen gün ve saatte personellerimiz dairenizde olur.
 • Ankara'da Ev Temizliği yaptırılacağı zaman gelecek personelin güvenilirliği ön planda olmalı daha sonra gelen bayanın bu iş için el verişli olup olmadı kontrol edilir ve eğer ev temizliği için uygun personelse işe başlatılır.Ev temizliği zahmetli ve yorucu bir iştir günümüzde ev temizliği işi yapan bayanlar ve temizlik firmları bulunmakta sizlerde Ankara'da Rüya Temizlik Hizmeti almak istiyorsanız firmamızı arayabilirsiniz.

 • Rüya ofis temizliği müşteri ve ziyaretçilerinize temiz iş ortamı sunmak için gerekli olabildiği gibi, çalışanlarınızın ferah bir mekanda çalışarak moral olarak daha üretici olmaları açısından önemlidir. Rüya temizlik ofis temizliği hakkında Ankara’da hizmet veren öncü şirketler arasında rekabetçi konumunu kaybetmeden iş hayatına devam etmektedir. Ofis temizlik şirketi olarak iş hayatının getirdiği günlük koşturmaların içerisinden temizlik işlemi sıkıntısından sizi kurtararak çalışanlarınızın ve sizin kendi işinize adapte olması için gerekli zemini hazırlar. Ofis temizlik şirketleri, şirketiniz veya binanız için günlük, haftalık ve aylık temizlik hizmeti ihtiyacı konusunda sektörünüze ve işinize özel uyarlanmış temizleme programı uygulamaları önerir ve yerine getirir.

 • Rüya Temizlik  titiz temizlik anlayışımızla mağaza dükkan ve market temizlik firmaları içinde ender yerini almıştır. mağaza dükkan ve market temizlik şirketi olarak siz değerli müşterilerimize mağaza dükkan ve market temizlik işleri ferah ve etkili bir şekilde yapılarak temizlik hizmeti sunuyoruz
 • Rüya Temizlik yeni evler, ofis binaları, işyerleri, şantiyeler, tıbbi binalar, oteller, alışveriş merkezleri, yüksek binaların temizlenmesi, daireler, bankalar, okullar, fabrikalar, konutlar ve diğer tesisler için inşaat sonrası kaba temizlik hizmetlerini sunmaktadır.

  Biz her projenin farklı olduğunu biliyor ve buna göre müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için çalışıyoruz.İnşaat sonrası kaba temizlik için temizlik şirketine ihtiyaç duyduğunuzda bize aramanız yeterli. Temizlik hizmetleri konusunda tüm ihtiyaçlarınıza yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

 • Evinizin belli bir bölümünde yada tamamında yaptırdığınız tadilat sonrasında oluşan inşaat artıkları ve tozlanma işinde uzman personellerimiz tarafından aynı gün içinde teslim etme garantisiyle temizlenerek hijyenik hale getirilir.
 • Villa temizliği yapımında kullanılan malzemeler ve ekipmanlar son derece kaliteli ve temizlik esnasında hiçbir (çizilme,soldurma vb.) gibi hasar bırakmıyor. Temizlikte kullandığımız malzemeler hem sağlığa hem de hijyeni en iyi şekilde koruma yapmaktadır.Villa temizliği için bizleri her zaman arayabilir referanslarımızdan yararlanabilirsiniz.

 • Rezidans temizliği klasik apartman merdiven temizliğinin aksine daha komplike çalışma gerektirmektedir. Rezidanslarda giriş – çıkış saatlerinin gözetilmesi, paspasların yıkanıp vakumlanması, her sabah rutin temizlik yapılması, lobi temizliği ve giriş camlarının ekstra camcılar tarafından temizlenmesi gibi daha farklı bir organizasyon şeması gerektirmektedir.
 • Rüya Temizlik Hizmetleri, yazlık ve villa temizliği konusunda işinde uzman temizlik personelleri ile hizmet vermektedir. Firmamız tebrübeli temizlik personeli ile villa ve yazlık temizliği sırasında gereken titizlik ve özeni göstermekte olup kırılabilecek veya antik değer taşıyan eşyalarınızın temizlik esnasında hasar görmemisine özenle dikkat etmekte olup sizlere kaliteli temizlik ve güveni bir arada sunmaktadır.