• Boş Ev Temizliği Ankara inşaat Sonrası Temizlik Hizmetleri Ankara

  Ankara'da Ev Temizliği yaptırılacağı zaman gelecek personelin güvenilirliği ön planda olmalı daha sonra gelen bayanın bu iş için el verişli olup olmadı kontrol edilir ve eğer ev temizliği için uygun personelse işe başlatılır.Ev temizliği zahmetli ve yorucu bir iştir günümüzde ev temizliği işi yapan bayanlar ve temizlik firmları bulunmakta sizlerde Ankara'da Rüya Temizlik Hizmeti almak istiyorsanız firmamızı arayabilirsiniz.

 • Kristalize Cila Ankara Kristalize Cila Ankara

  Yüzeylerin Cilalanması

  Cila, yüzeylerin ömrünü uzatır, temizlenmesi kolaylaştırır, tozlanmayı önler ve estetik görünmesini sağlar. Zemin cilalanırsa, bir tabaka şeklinde zemini kaplayan cila üzerindeki trafik nedeniyle aşınacağından zeminin zarar görmesi daha zordur. Gözenekli zeminler yağ ve kir kalıntılarının bünyeye girmesi çok elverişlidir. Ancak, cilalama sonucunda gözenekler dolar, pürüzsüz, düzgün emiciliği engellenmiş bir tabaka meydana gelir. Böylece daha güzel bir görünüm sağlanmış olur. Cilalama mermer, traverten, PVC, Linolium, gibi sert ve yumuşak zeminlere uygulanır. Seramik ve fayans gibi yapay taşlarda cila uygulaması yapılmaz.

  Kristalize cila yapılırken şu işlem basamakları uygulanır:

  • Zemin iyice temizlenir,

  • Kurutulur,

  • Cila makinesine çelik yünü ped takılır.

  • Kristalize cila spray edilerek ped makine yardımıyla cila üzerinde gezdirilir. Bu işlem üç ya da altı kat arasında istenen parlaklık sağlanıncaya kadar sürdürülür. Bu cila uygulaması ile zeminde ek bir katman oluşmaz, zemin kimyasal işlem ve ısı sonucunda kendi parlaklığını ortaya çıkarır.

Go to Top